Запрошуємо приєднатися до Всеукраїнського онлайн-марафону для молоді

Дата: 13.05.2020 16:10

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за підтримки платформи ChallengeCore та Міністерство молоді та спорту України запускають Всеукраїнський онлайн-марафон для молоді #HealthyChallenge2020.

21 день = 21 індивідуальний Челендж на тему здорового способу життя. Раціональне харчування, фізична активність, репродуктивне здоров’я, психічне здоров’я та профілактика COVID-19 - #ПрокачайЗдоровийСтиль разом з Healthy Challenge.

Після виконання кожного челенджу, завантажуйте підтвердження виконання (фото, відео або скріншоти)  в Телеграм-бота та отримуйте свої бали. Запрошуйте друзів та отримуйте додаткові бали.

Щотижня обиратимуть 10-ть найактивніших, які отримають корисні призи: спортивні рюкзаки, ланчбокси, міні-тренажери та пляшки для води. По завершенню онлайн-марафону оголосять 3-х щасливчиків, які стануть власниками/цями головного призу – фітнес-браслету.

Стартуємо вже з 18 травня. Умови участь максимально прості:
вікова категорія 16-25 років;
коротка реєстрація через Телеграм-бота  https://t.me/HealthyChallengeBot?start=src-facebook
чекайте сповіщення про щоденні челенджі з 18 травня по 7 червня.

За інформацією управління молоді та спорту облдержадміністрації.