У Миколаєві працюють групи із залученням фахівців головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області

Дата: 14.05.2020 14:47

У Миколаєві, органами місцевого самоврядування, створено 29 робочих груп із залученням фахівців головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області для  перевірки суб’єктів господарювання всіх форм власності по дотриманню ними профілактичних, протиепідемічних та дезінфекційних заходів.

З 13 по 14 травня перевірено 45 працюючих ринків. На одному ринку м. Миколаєва виявлено порушення регламенту роботи ФОП Ричагова О.Л. За фактом порушення поінформовано органи місцевої влади та Національної поФото без описуліції.

Також, робочими групами перевірено:
- 7 місць масового скупчення людей (парки, сквери, дитячі майданчики);
- 3 об’єктів централізованого водопостачання;
- 146 закладів торгівлі, громадського харчування, 9 аптек, 2 побутових магазинів.

При виявленні порушень матеріали передаються до органів місцевого самоврядування та Національної поліції для вжиття заходів в межах їх повноважень.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області, впродовж 13.05.2020 проведено дезінфекцію 811 транспортних засобів, 1187 приміщень (в т.ч. 713 під’їздів житлових будинків) та 807 зупинок громадського транспорту.