Березанський селищний голова вшанував пам'ять жертв політичних репресій

Дата: 15.05.2020 09:55

У п’ятницю,15 травня, з нагоди вшанування Дня памяті жертв політичних репресій відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій.

На знак глибокої шани та поваги квіти до пам’ятного знаку поклали Березанський селищний голова Валерій Хоміцький та голова райдержадміністрації Денис Мезенко, хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв, які загинули або постраждали в Україні внаслідок політичних репресій кривавого тоталітарного режиму.

В роки Великого терору, намагаючись позбавити наш народ його душі, було загублено чи приречено на муки та голодну смерть у таборах, заслано в далекі безлюдні землі мільйони неугодних режиму людей – селян і робітників, учителів і священників, науковців і письменників.

Всупереч нелюдським знущанням та величезним втратам, український народ зміг вистояти і здобути омріяну поколіннями незалежність. І сьогодні ми не маємо іншого вибору, ніж захистити свою державу, свою свободу, свій демократичний вибір.

Вічна пам’ять померлим. Молімося за душі всіх, хто загинув у ті жахливі роки…