Майже 6,7 млн. грн. отримали медичні заклади першої хвилі області на виплату заробітних плат медичним та іншим працівникам, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню COVID-19
Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 №250 «Деякі питання надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я» передбачено субвенцію для Миколаївської області в загальній сумі 79 млн. 343 тис. 100 грн., з них 12 млн. 083 тис. 900 грн. – на виплати заробітних плат медичним та іншим працівникам, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
13 квітня цього року рішенням сесії обласної ради кошти було передано:
- 3 млн. 083 тис. 900 грн. до обласного бюджету (Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб).
- 9 млн. грн. передано у вигляді трансферту до бюджетів адміністративно-територіальних одиниць (м. Миколаїв – 6 млн. грн., районний бюджет Первомайського району – 3 млн. грн).
Станом на 15.05.2020 року профінансовано асигнування в загальній сумі 6 млн. 676 тис. 600 грн., з яких 2 млн. грн. до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб.
Фінансування зазначених видатків відбувається у відповідності до затвердженого помісячного розподілу.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)