Березанська одинадцятикласниця Ганна Радзієвська – переможниця Творчого конкурсу-2020

Дата: 20.05.2020 14:32

Кафедрою української мови і літератури Національного університету «Острозька академія» у лютому-квітні поточного року проведено Творчий конкурс-2020.
У конкурсі взяли участь 72 учні 9-11 класів із 19 регіонів України. Найактивнішими виявилися абітурієнти Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської, Донецької, Житомирської та Запорізької областей. Конкурс складався з двох рубрик. Перша «Кажу тобі» передбачала подання власних літературних доробків українською мовою, для участі в другій «Маю таку думку» треба було надіслати художньо-публіцистичне есе на одну із запропонованих тем.

Приємно відзначити, що березанська учениця Ганна Радзієвська взяла участь у Творчому конкурсі в рубриці «Кажу тобі» і стала переможницею в номінації «Поезія», посівши друге місце. Перше місце за результатами оцінювання отримав девятикласник Олександр Нагорний із Житомирської області, ІІІ місце в одинадцятикласниці Марії Богатько із Хмельниччини.
Вітаємо Ганну Радзієвську з перемогою і бажаємо подальших успіхів на творчій і освітянській ниві!