Спортивну команду закладів освіти Березанської ОТГ нагороджено дипломом за II місце

Дата: 20.05.2020 15:53

На підставі  наказу Миколаївського обласного відділення (філії) комітету   з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 14 травня 2020 року № 42, затверджено результати ХІХ обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) у 2019-2020 навчальному році. Відповідно до цього наказу, команду ЗЗСО, яку представляли спортсмени усіх навчальних закладів Березанської селищної ради, нагороджено дипломом за ІІ місце серед команд ОТГ Миколаївської області.

Високий результат учнів у Спортивних іграх – це своєрідна винагорода за працю для вчителів фізичної культури Березанського, Калинівського, Лиманівського ЗЗСО, Малахівської філії Березанського ЗЗСО та тренерів Березанської ДЮСШ, які протягом навчального року створювали умови для підвищення рівня рухової активності дітей, фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.

Нагородження відбулося заочно, в умовах карантинних обмежень.