Березанський будинок творчості школярів з нетерпінням чекає на своїх відвідувачів

Дата: 29.05.2020 10:27

Карантин, як ми знаємо, вніс свої корективи у робочий графік багатьох галузей. В нових умовах опинилися і працівники творчих гуртків. Приємно відзначити, що колектив Березанського Будинку творчості школярів селищної ради у цей період не послабив своєї роботи, а навпаки, скориставшись вимушеною ситуацією, зробив дуже багато корисних справ.  Працівники БТШ не лише брали активну участь у різноманітних онлайн-конкурсах і дистанційних навчаннях, а ще й зініціювали пошиття захисних масок, поповнили й оновили сценічні атрибути – власними силами пошили нові костюми для  гуртківців. Також працювали на благоустрої й озелененні прилеглої до закладу території та провели косметичний ремонт хореографічної зали, роздягальні для гуртківців, коридору та вбиральні.

Тепер  Будинок творчості школярів з нетерпінням чекає гуртківців у новому навчальному році, а колектив сподівається, що нові зміни сподобаються її відвідувачам. Браво колективу!