Дата: 26.05.2020 10:09

Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача  юридичного сектору селищної ради.

Умови конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача  юридичного сектору селищної ради

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:  вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», стаж роботи за фахом на державній службі  на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи в інших сферах управління не   менше 3 – ох років, володіють знаннями чинного законодавства, вільно володіють державною мовою, вміють працювати на персональному комп'ютері.

Вимоги до претендентів:

громадянство України;
     освіта вища (за відповідним напрямком) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
      стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або за фахом в інших сферах управління не менше 5 років;
     вільне володіння державною мовою;
     навички роботи на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова карта (форма П-2ДС);
  • фотокартки розміром 4 х 6 см – 2 шт.;
  • копія паспорта та ідентифікаційного номеру;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік в письмовому вигляді.