Вітання Березанського селищного голови Валерія Хоміцького з Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2020 08:24

З Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення, діти – це наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити  належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

Тому ми, дорослі, повинні зробити все можливе, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним. Тож давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Тоді над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібами поля, а звідусіль лунатиме безтурботливий сміх прийдешніх поколінь.

Бажаю нашим дітям побільше радісних і світлих моментів, нехай мама й тато завжди будуть поруч і повсякчас зігрівають теплом своїх сердець.

Будьте щасливі, радійте кожному новому дню, здоровя всім та побільше яскравих і  цікавих днів!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.