Долучайтеся до обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 17 Типового положення про молодіжний центр»

Дата: 01.06.2020 10:32

Міністерство молоді та спорту України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 17 Типового положення про молодіжний центр», розроблений за власною ініціативою з урахуванням результатів проведених обговорень із представниками молодіжних центрів.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються до 13 червня 2020 року на електронну адресу: regiomol@ukr.net.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту акта – начальниця відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Карчевич Марія Володимирівна, тел.: (044) 284 30 26.

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

З проєктом акта можна ознайомитись

За інформацією управління молоді та спорту облдержадміністрації.