Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 1 червня

Дата: 01.06.2020 12:39

В Україні за минулу добу зафіксовано 340 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 13 у дітей та 79 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 97 осіб. Одужали за добу 152 осіби, померли 10 осіб. За останню добу проведено 8015 тестування, з них 6 622 методом ПЛР та 1393 методом імуноферментного аналізу (ІФА).

За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в місті Києві (58), у Рівненській області (57) та у Львівській області (31).

31 травня МОЗ передало Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит” ПЛР-тести, в обсязі тримісячної потреби цієї лікарні, та 2 тисячі ІФА-тестів.

Через старт другого етапу реформи багато дитячих лікарень опинилися в скрутному фінансовому становищі, що не дозволяє цим медичним закладам надавати кваліфіковану медичну допомогу.

Про це повідомляє  Міністерство охорони здоров’я.