Постійна мандатна комісія схвалила Порядок підготовки проєктів рішень селищної ради

Дата: 04.06.2020 14:53

04.06.2020 в Березанській селищній раді відбулося засідання постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, яке проходило під головуванням депутата селищної ради Інни Токар.

Розглядалося два питання – про внесення змін до Положення про постійні комісії Березанської селищної ради VII скликання та про Порядок підготовки проєктів рішень Березанської селищної ради. По даним питанням доповідала спеціаліст I категорії юридичного сектору Надія Яриш. За результатами обговорення членами комісії вирішено винести на розгляд сесії дані проєкти рішення.