Проєкти рішень виконавчого комітету від 06.2020

Дата: 12.06.2020 14:46

Порядок денний засідання виконкому

Проєкт рішення №... "Про  стан фінансово-господарської діяльності  КП «Березань»  за   квітень - травень 2020 року"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами Громадській організації «ЕКО ( Екологія, Культура, Освіта) Березань»
Проєкт рішення №... "Про взяття на квартирний облік гр. Клиша Дениса Андрійовича"

Проєкт рішення №... "Про зняття з обліку сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах"

Проєкт рішення №... "Про взяття на облік сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах"

Проєкт рішення №... "Про взяття на соціальний квартирний облік гр. Князєву К.О."

Проєкт рішення №... "Про надання згоди на передачу в користування комунального майна (транспортний засіб) Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про надання згоди на передачу в користування комунального майна (телемедичного обладнання) Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження акту приймання-передачі у комунальну власність Березанської об’єднаної територіальної громади на безоплатній основі індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"