Визначено проєкти-переможці громадського бюджету Березанської селищної ради на 2020 рік

Дата: 15.06.2020 13:29

12 червня 2020 року в Березанській селищній раді відбулося засідання комісії з виконання основних заходів та завдань щодо реалізації громадського бюджету в Березанській ОТГ. На засіданні розглядалося три питання:

1. Підбиття підсумків голосування на підтримку проєктів громадського бюджету Березанської селищної ради 2020 року шляхом підрахунку голосів, відданих за кожний проєкт, та вирішення спірних питань шляхом відкритого голосування.
  2. Складання рейтингових переліків проєктів громадського бюджету Березанської селищної ради на 2020 рік з урахуванням результатів голосування.
  3. Визначення відповідальних за реалізацію кожного проєкту-переможця громадського бюджету Березанської селищної ради на 2020 рік.

Фото без опису Фото без опису

Два проєкти не набрали мінімальної необхідної кількості голосів підтримки (це 100 голосів) й не було комісією включено до переліку проєктів-переможців громадського бюджету Березанської селищної ради на 2020 рік.

За підсумками голосування комісією визначено 5 проєктів-переможців громадського бюджету Березанської селищної ради на 2020 рік та відповідальних за їх реалізацію:

Назва проекту-переможця громадського бюджету Березанської селищної ради на 2020 рік

Відповідальні за виконання проєкту

Структурні підрозділи селищної ради

Інші

Дитячий кінотеатр «ber.film.ua» по вул. Центральній, 50 смт Березанка, Березанський район, Миколаївська область, Україна

Відділ освіти, культури молоді та спорту, відділ фінансів, бухгалтерської звітності

Автор проєкту та Депутати Березанської селищної ради ради за територіальною належністю виборчих округів, ГО ЕКО «Березань» (за узгодженням).

«Реконструкція пішохідної тротуарної доріжки вул. Суворова-вул. Степова» (від СЕС до стадіону «Фортуна») (Березанка)

Сектор житлово-комунального господарства та благоустрою, відділ фінансів, бухгалтерської звітності

Реконструкція пішохідної тротуарної доріжки вул. Степова - вул. Новосельська (Березанка)

«Зона сімейного відпочинку» в с. Василівка Березанської ОТГ