Дотація з державного бюджету в розмірі 5 тис. грн для фермерських господарств та фізичних осіб-підприємців!

Дата: 15.06.2020 16:44

дО УВАГИ фермерських господарств (юридичних осіб) та фізичних осіб-підприємців, зареєстрованих як сімейні фермерські господарства, у власності яких перебуває п’ять  і більше корів!

Якщо у власності господарства перебуває від п’яти корів молочного напряму продуктивності і Ви бажаєте скористатися державною підтримкою, Вам необхідно до 01 липня поточного року ідентифікувати та зареєструвати в Єдиному державному реєстрі тварин худобу відповідно до вимог чинного законодавства.

За кожну наявну станом на 01 липня 2020 року корову з державного бюджету виплачується дотація у розмірі 5 000 грн!!!

Крім цього, сімейні фермерські господарства мають право на додаткову фінансову підтримку через механізм доплати на користь застрахованих осіб-членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Довідки за телефонами департаменту:

(0512) 37-78-05, 37-78-35, 37-74-02.