Матіясівці запустили челендж з благоустрою

Дата: 18.06.2020 15:11

Добрий приклад самоорганізації з благоустрою рідної місцевості започаткували жителі с. Матіясове Березанської ОТГ. Вони зрозуміли, що робітник з благоустрою їхнього старостату просто фізично не в силах самотужки справитися з покосом трави, яка буйно піднялася після затяжних дощів. У народі, до речі, це явище називають «зеленою пожежею».

Першим організатором цієї доброї справи був Володимир Таран, який покосив високу траву біля безхозних дворів по вулиці Миру. Підхопив добру ідею односельчанина Анатолій Божеску, навівши порядок будинку пенсіонерки по вулиці Садова. Естафету доброї справи продовжив Іван Божеску, очистивши від трави територію дитячого майданчика по вулиці Шкільна. Хто наступний?!..

Березанська селищна рада висловлює подяку активним мешканцям Матіясового, які організували покос трави в своєму рідному селі. Хотілося б, щоб даний челендж підтримали в усіх населених пунктах Березанської громади, у тому числі і Березанці. Разом ми – СИЛА!