В Березанській громаді благоустрій крокує впевненими кроками

Дата: 22.06.2020 15:05

Благоустрій в Березанській громаді  крокує впевненими кроками, навіть вихідні дні – не завада. Цієї суботи  від самого ранку й до пізнього вечора з різних куточків селища доносилися звуки бензокосарки. Від трави очищено великі території населеного пункту, в тому числі й стадіону «Фортуна».

На цих роботах разом із працівниками з благоустрою селищної ради працював і очільник громади Валерій Хоміцький та начальник відділу ЖКГ селищної ради Олег Кондратюк.

Фото без опису Фото без опису

Відрадно відзначити, що потроху змінюється ставлення жителів громади до чистоти у своїх населених пунктах. Підтвердженням цьому є матіясівці, які гуртом борються не лише з високою травою біля своїх і безхозних дворів, а й ремонтують автозупинку. Будівельними матеріалами забезпечив очільник громади.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

На фото видно, як минулої п’ятниці активісти Матіясового разом зі своєю старостинею відремонтували зупинку в селі: пофарбували ззовні і всередині, залили нову цементну стяжку, відремонтували лавки.  Молодці! Разом – МИ СИЛА!