Протягом червня-вересня 2020 року в Березанському районі проводиться комплекс заходів «МАК»

Дата: 23.06.2020 13:23

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ БЕРЕЗАНСЬКОГО  РАЙОНУ!

Вкотре хочемо застерегти та роз’яснити про заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, недопущення витоку в незаконнии? обіг наркосировини рослинного походження.

Як свідчить практика, здебільшого незаконні посіви вчиняють старші люди пенсійного віку з метою вирощування маку «на кутю чи пиріжки», а конопель для виготовлення ліків… Чи вартий процес таких ризиків?! По-перше та найважливіше: кожна рослина в руках у наркодилерів – це потенційне скалічене людське життя. По-друге: наркомани й так не дадуть вам зібрати цей урожай. По-третє: адміністративна та кримінальна відповідальність за дані діяння.

Протягом червня-вересня поточного року на території Березанського району проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК» з метою виявлення і знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку і конопель.

Поліцейські закликають громадян не бути байдужими і повідомляти про відомі насадження наркотичних рослин!

Начальник сектору превенції Березанського відділення поліції

майор поліції   Наталія Єрошенко