Підтримаємо благодійну акцію "БЕРЕЗАНСЬКА ОТГ - НА ДОПОМОГУ ЯРЕМЧІ"

Дата: 25.06.2020 13:44

Березанська громада ініціює благодійну акцію «Березанська ОТГ – на допомогу Яремчі». Ця допомога буде надана постраждалим від повені жителям м. Яремча.

Керівництво Березанської селищної ради в телефонному режимі спілкувалося з Яремчанською міською радою про можливість допомоги від мешканців Березанської громади.

Яремчанці подякували за проявлену увагу й готові прийняти будь-яку допомогу, яка зараз так необхідна постраждалим жителям від погодної стихії.

Відділ соціального захисту населення Березанської селищної ради звертається до всіх мешканців громади та закликає взяти участь у зборі продуктів харчування та засобів гігієни. Зібраний акційний багаж буде направлено постраждалим мешканцям Яремчі та адресно роздаватиметься місцевим соціальним відділом.

Збір продуктів і засобів гігієни здійснює відділ соцзахисту селищної ради до 13.00 30.06.2020 за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 86, 2-ий поверх, каб. № 7, тел. 2-14-61 (начальник відділу Наталія Матвієнко).

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ! ВАША ДОПОМОГА ЗАРАЗ НЕОБХІДНА ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ПОВЕНІ!