До уваги аграріїв, які залучили банківські кредити для виробничої діяльності!

Дата: 03.07.2020 14:19

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 04.06.2020 № 1049 затверджено форму заявки на участь у конкурсі для отримання компенсації за укладеними кредитними договорами.

До уваги аграріїв, які залучили банківські кредити для виробничої діяльності!

Не втрачайте можливість здешевити відсотки!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300 здешевлюються відсотки за коротко-, середньо- та довгостроковими кредитами у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку України (на сьогодні це становить 9%)!

Наказом Мінекономіки вже затверджено форму заявки на участь у конкурсі для отримання компенсації за укладеними кредитними договорами.

Звертаємо увагу, що державна допомога надається виключно через уповноважені банки. Отже звертайтеся до банківських установ та отримуйте належну фінансову підтримку!

Довідки за телефонами департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації: (0512)37 74 02, 37 78 05.