Рішення чергової XXXII сесії VII скликання від 09.07.2020

Дата: 09.07.2020 21:10

Список депутатів та Результати поіменного голосування

Протокол № 32 чергової XXXII сесії VII скликання

Рішення № 1 "Про стан фінансово-господарської діяльності КП  «Березань» за  ІІ квартал 2020 року"

Рішення № 2 "Про затвердження проєктно-кошторисної документації "Реконструкція водопостачання у смт Березанка Березанського району Миколаївської області"

Рішення № 3 "Про затвердження проєкту «Реконструкція водопостачання у смт. Березанка Березанського району Миколаївської області»

Рішення № 4 "Про співфінансування проєкту «Реконструкція водопостачання у смт. Березанка Березанського району Миколаївської області»

Рішення № 5 "Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян  на території Березанської селищної ради  Миколаївської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії 27.10.2017 № 9"

Рішення № 7 "Про клопотання до Управління інфраструктури Миколаївської обласної державної адміністраці"