В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім»

Дата: 16.07.2020 09:45

В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово- побутових умов сільського населення «Власний дім», яка спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей. На сьогодні вона є практично єдиною реальною можливістю для поліпшення умов проживання на селі.

Реалізується Програма шляхом надання сільським мешканцям пільгових довгострокових кредитів під 3 відсотки річних  на будівництво, реконструкцію, добудову, придбання індивідуальних житлових будинків, заходи з енергозбереження, спорудження інженерних мереж. Також позичальниками можуть бути мешканці міст районного значення.

З питань отримання кредитів звертатися до спеціалізованої кредитно- фінансової господарської організації «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Робоча – 2 А, офіс 508.