ЮНІСЕФ оголошує онлайн програму підтримки молодіжних проектів

Дата: 27.07.2020 15:21

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголошує набір молодіжних команд для міжнародної інноваційної програми UPSHIFT Україна. Молоді люди з усієї України зможуть отримати менторську підтримку та фінансування до 60 тисяч гривень для реалізації власних проектів у сфері соціальних інновацій.

Глобальна інноваційна програма UPSHIFT впроваджується ЮНІСЕФ у 23 країнах світу, щоб навчити молодь навичкам 21 століття та поширювати знання про соціальні інновації. Участь у програмі передбачає роботу з менторами та фінансову підтримку для молодіжних ініціатив, які направлені на вирішення проблем молоді та пошуку інноваційних рішень для їхніх громад.

До участі в онлайн програмі запрошують молодіжні команди з 3-5 учасників віком від 14 до 22 років з усіх областей України. Для подачі необхідно заповнити та подати до 15 серпня 2020 р. просту заявку за посиланням: https://bit.ly/UpshiftUkraine.