Рішення чергової XXXIV сесії VII скликання від 03.08.2020

Дата: 03.08.2020 13:41

Список депутатів та Результати поіменного голосування

Протокол чергової XXXIV сесії VII скликання від 03.08.2020 № 33

Рішення № 1 "Про  внесення змін до  селищного бюджету Березанської  селищної  ради на  2020 рік"

Рішення № 3 "Про призначення на посаду директора   комунального закладу «Березанська дитячо-юнацька спортивна школа Березанської селищної ради Миколаївської області»

Рішення № 4 "Про призначення на посаду директора   комунального закладу «Березанський будинок творчості школярів Березанської селищної ради Миколаївської області»

Рішення № 5 "Про прийняття комунальної організації (установи, закладу) «Березанський районний народний історичний музей» та майна, яке за ним обліковується  зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району у комунальну власність Березанської селищної ради"

Рішення № 6 "Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ СГВП «Очаківське»

Рішення № 7 "Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Дядюку Олегу Анатолійовичу"

Рішення № 8 "Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду"

Рішення № 9 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України"

Рішення № 10 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 11 "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 12 "Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок"

Рішення № 13 "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Рішення № 14 "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Рішення № 15 "Про зарахування земельних ділянок до земель запасу Березанської селищної ради"

Рішення № 16 "Про  створення комісії по вивченню фінансово-господарської діяльності КП «Березань»