Із 25 серпня 2020 року дозволено відвідування закладів освіти

Дата: 21.08.2020 15:38

21.08.2020 відбулося позачергове засідання  комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради. На порядку денному розглядалося питання про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-CoV-2на території Березанської ОТГ відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641.

Заслухавши і обговоривши інформацію з даного питання, комісія з врахуванням рішення позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 13 серпня 2020 року, винесла низку рішень, серед яких дозволити з 25 серпня 2020 року відвідування здобувачами освіти закладів освіти, у тому числі закладів дошкільної освіти, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти, за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради дивіться нижче на сканкопіях.