Березанська ОТГ підтримала Всеукраїнську акцію пам’яті «Сонях», який визначено символом Дня пам’яті захисників України

Дата: 27.08.2020 11:57

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 № 965-р «Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» затверджено відповідний план заходів. Зокрема, даним розпорядженням передбачено проведення Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях», який визначено символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Сонях означає відродження з найменшого чорного зернятка, як з української землі, нового життя.

Дану акцію підтримали працівники Березанського будинку творчості школярів селищної ради, які ініціювали гуртове виготовлення стилізованих соняхів з тканини за участі дітей-гуртківців та працівників закладів культури Березанської громади.

Ці рукотворні соняхи будуть використані як елемент одягу завтра на заході, присвяченому Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Захід відбудеться 28.08.2020 о 10:00 в приміщенні Березанської центральної районної бібліотеки.