Миколаївська область, Березанський район

Вшанування пам'яті захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2020 10:15

Сьогодні вся Україна вшановує пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме 29 серпня – це річниця Іловайської трагедії, в якій загинула найбільша кількість наших воїнів у російсько-українській війні на Донбасі. У цей день вся Україна віддає пошану і вдячність полеглим героям.

Березанська громада теж пам’ятає своїх героїв, які молодими загинули за суверенітет і цілісність України.
Зранку очільники Березанської ОТГ Валерій Хоміцький та райдержадміністрації Денис Мезенко разом з представниками соціальних служб селищної ради і райдержадміністрації поклали символічні квіти – соняхи, до меморіальної дошки Сергія Єрошенка. Затим віддали шану загиблим героям, поклавши гірлянди із символічних соняхів на могили захисників України в Березанці, Василівці та Анатолівці.

Березанська громада розділяє біль втрати родин загиблих воїнів та завжди пам’ятатиме своїх земляків, які віддали життя, захищаючи незалежність і цілісність України. Герої не вмирають! Вони назавжди у наших серцях!
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ НАШИМ ЗЕМЛЯКАМ - ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!
Єрошенко Сергій Миколайович
Кунтий Євген Олександрович