Вітання селищного голови з Днем знань, з початком нового навчального року

Дата: 01.09.2020 09:41

Зі святом знань! З початком нового навчального року!

Сьогодні у всіх навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік. Символічно, що перший день навчального року 1 вересня встановлено як День знань!
Це початок нової сторінки у житті кожного учня та студента, це – новий етап для кожного навчального закладу. До цього свята з хвилюванням готуються усі: і учні, і вчителі, особливо першокласники, які сьогодні вперше переступили поріг школи.

Тож вітаю усіх – вчителів і учнів, з початком нового навчального року та бажаю вам миру, добра. Учням – успіхів в навчанні та здобутті нових знань, нових позитивних вражень в шкільному житті! Вчителям - на довгі роки залишатися носіями нового, передового і прогресивного, успіхів у Вашій праці виховання та навчання підростаючого покоління, вдалої реалізації Ваших професійних планів та задумів, гарних учнів, здоров’я, сімейного затишку, добра, достатку і мирного неба над головою!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.