Свято першого дзвоника у Березанському ЗЗСО

Дата: 01.09.2020 11:32

Сьогодні вранці  в Березанському закладі загальної середньої освіти відбувся перший дзвоник для учнів перших і одинадцятих класів у відповідності до карантинних обмежень.

З початком нового навчального року учнів, їхніх батьків та вчителів привітала директор навчального закладу Альона Радченко. Затим були несміливі, скромні вітання першачків, які у свою чергу отримали від старшокласників настанови й поради у віршованій формі та оригінальний ритмічний танок.

Фото без опису Фото без опису

Завершилася святкова лінійка традиційним першим дзвоником, що оголосив про початок навчального року й запросив до школи первачків.

Фото без опису Фото без опису

В навчальних закладах Березанської ОТГ в 2020-2021 навчальному році навчатимуться 59 першокласників:

у Березанському ЗЗСО I-III ступенів – 2 класи по 22 учні (1-А, класний керівник Юлія Олександрівна Конончук, 1-Б, класний керівник Наталя Борисівна Олійник);

Малахівська філія Березанського ЗЗСО – 3 учні (класний керівник Галина Михайлівна Герман);

Калинівська ЗЗСО – 12 учнів I-III ступенів (класний керівник Любов Миколаївна Логвінова).