До уваги бізнесменів! Онлайн-заходи для підтримки розвитку малого і середнього бізнесу

Дата: 01.09.2020 14:33

На виконання «Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019-2020 роки», Регіональний фонд підтримки підприємництва у Миколаївській області планує провести 5 онлайн-заходів «Ефективний кредит».

Онлайн формат цих заходів дозволить підприємцям, фізичним особам, які планують відкривати бізнес, керівникам ОТГ, депутатам у зручний час приєднатися до дискусії, метою якої є підвищення обізнаності жителів області щодо заходів, які реалізує Миколаївська ОДА для підтримки підприємництва у Миколаївській області, зокрема щодо банківських кредитних продуктів для бізнесу тощо.

Дати проведення конференцій:

9 вересня 11:00-14:00

24 вересня 11:00-14:00

7 жовтня 11:00-14:00

22 жовтня 11:00-14:00

4 листопада 11:00-14:00.

Співорганізаторами онлайн-заходів виступають: районні державні адміністрації, керівництво об’єднаних територіальних громад, союзи та асоціації підприємців, об’єднання фермерів.

Реєстрація на захід за посиланням: https://forms.gle/7ZAXceMVUHgNHVzw8/