Рішення чергового виконавчого комітету селищної ради від 15.07.2020

Дата: 16.07.2020 09:47

Порядок денний засідання виконавчого комітету від 15.07.2020

Протокол засідання виконавчого комітету від 15.07.2020 № 4

Рішення № 31 "Про заходи по проведенню боротьби з карантинними організмами на території Березанської селищної ради" (рішення втратило чинність згідно з рішенням № 63 від 24.06.2021)

Рішення № 32 "Про місцеву комісію для формування пропозицій стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"

Рішення № 33 "Про затвердження Положення про місцеву комісію для формування пропозицій стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"

Рішення № 34 "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення № 35 "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця   Степова  Березанського району Миколаївської області, який належить  Кравцю Миколі Івановичу"

Рішення № 36 "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця  Чернігівська Березанського району Миколаївської області, який належав померлому Стахіву Роману Михайловичу"