Березанська громада вшанувала пам'ять загиблих земляків з нагоди 75-ої річниці закінчення Другої світової війни

Дата: 02.09.2020 10:32

75 років тому відлунали останні залпи бойових гармат найкривавішої  війни XX століття.  9 травня 1945 року святкові феєрверки сповістили про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, в якій загинули мільйони українських солдатів і мирного населення.

Для держави і громадян України священним обовязком є шанобливе ставлення до памяті про перемогу над нацизмом, про ветеранів війни, про загиблих воїнів.

Враховуючи вагомий внесок українського народу у перемогу над нацизмом, з нагоди 75-ої річниці закінчення Другої світової війни, 2 вересня представники Березанської селищної ради поклали живі квіти до монументу загиблим землякам у Другій світовій війні на знак великої пошани і безмежної вдячності за мир і чисте небо над головою.