Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Наш земляк Михайло Іванов виборов золоту медаль в XI обласній Спартакіаді серед осіб з інвалідністю

Дата: 02.09.2020 13:10
Кількість переглядів: 369

30-31 серпня 2020 року на базі позаміського дитячого оздоровчого закладу «Дельфін» відбулася ХІ обласна Спартакіада серед осіб з інвалідністю.

Організатори змагання – департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, громадська організація «Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України».

У Спартакіаді взяли участь 70 спортсменів (29 команд) з 25-ти міст та районів області. Березанську громаду представляла  команда з трьох чоловік: Анна Свинаренко – голова районної громадської організації осіб з інвалідністю, Сергій Ізбаш та Михайло Іванов.

Фото без опису Фото без опису

Приємно відзначити, що Михайло Іванов в індивідуальному заліку з кеглі виборов золоту медаль. Вітаємо нашого земляка з перемогою і бажаємо нових перемог на вищому рівні! В загальнокомандному заліку Березанська команда посіла 11 місце з 29 команд-учасниць.

У програмі спартакіади були: дартс, кеглі, городки, баскетбол. Команди-переможниці були нагороджені кубками та дипломами, учасники-переможці – грамотами і медалями.
Переможці Спартакіади представлятимуть Миколаївщину на Всеукраїнській спартакіаді серед людей з інвалідністю.

Довідково: перша спартакіада серед людей з інвалідністю 2008 року проходила в обласному шаховому клубі з двох видів змагань. З 2011 року змагання проводяться в «Дельфіні».