Миколаївська область, Березанський район

У жовтій зоні: Миколаїв та Вознесенськ, Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області

Дата: 05.09.2020 15:56

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося сьогодні, 03 вересня, затверджено рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Із 00 годин 00 хвилин 07 вересня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування.

На підстав оцінки епідемічних показників та з урахуванням обговорення Державна ТЕБ та НС віднесла до жовтої зони міста Миколаїв та Вознесенськ, Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області.

В жовтій зоні епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для зеленої зони епідемічної небезпеки, забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекціїї закликаємо жителів міста та області дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції.