Онлайн-конференція для підприємців та осіб, зацікавлених у відкритті власного бізнесу

Дата: 08.09.2020 11:42

Регіональний фонд подтримки підприємництва запрошує на заплановану онлайн-конференцію осіб, зацікавлених у відкритті власної справи, та підприємців Березанської ОТГ. Конференція проводиться на виконання «Програми розвитку малого і середнього підприємництва  у Миколаївській області на 2019-2020 рік».

Тема конференції: Ефективний кредит. Сесія ІДата проведення –  9 вересня 2020 о 11:00.

Онлайн формат цього заходу дозволить підприємцям, фізичним особам, які планують відкривати бізнес, керівникам ОТГ, депутатам, у зручний час приєднатися до дискусії, метою якої є підвищення обізнаності жителів області щодо заходів, які Миколаївська обласна державна адміністрація реалізує для підтримки підприємництва у Миколаївський області, та щодо банківських кредитних продуктів для бізнесу тощо.

Співорганізаторами онлайн-заходів виступають: районні державні адміністрації, керівництво об‘єднаних територіальних громад, союзи та асоціації підприємців, об'єднання фермерів.

Усі запрошені доповідачі кваліфіковані у різних напрямках, поділяться досвідом як взаємодіяти з банками та з державою, як працює обласна програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, розкажуть власний досвід взаємодії з програмою підтримки МСБ.

Zoom:https://us02web.zoom.us/j/88678776525

Приєднуйтесь! До зустрічі!