Рішення виконавчого комітету від 08.09.2020

Дата: 08.09.2020 14:58

Порядок денний засідання виконкому від 08.09.2020

Список присутніх членів виконкому

Рішення № 39 "Про  стан фінансово-господарської діяльності  КП «Березань»  за  липень-серпень 2020 року"

Рішення № 40 "Про підготовку закладів освіти Березанської селищної ради до нового 2020-2021 навчального року"

Рішення № 41 "Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП «Березань»

Рішення № 42 "Про  встановлення тарифу на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «УКРТЕПЛО МИКОЛАЇВ»

Рішення № 43 "Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року"

Рішення № 44 "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця Суворова  Березанського району Миколаївської області, який належить померлій  Шевченко Ганні Власівні"

Рішення № 45 "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця Новосельська  Березанського району Миколаївської області, який належить померлій  Галецькій Надії Григорівні"

Рішення № 46 "Про призначення опікунства"

Рішення № 47 "Про закріплення житла і майна за дітьми-сиротами та призначення відповідального за його збереження"

Рішення № 48 "Про зняття з обліку сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах Березанської селищної ради"

Рішення № 49 "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"