Вивчаємо якість надання культурних послуг в рамках українського проєкту «Культура проти «ейджизму»

Дата: 10.09.2020 13:09

10.09.2020 в Березанській ОТГ відбулася фокус-група українського проєкту «Культура проти «ейджизму» з метою вивчення якості надання культурних послуг в Березанській громаді особам похилого віку та узагальнення досвіду з метою покращення надання цих послуг задля визначення перспективних напрямків культурної сфери.

Координатор проєкту в Миколаївській області Олександр Дудюк разом із фахівцями культури Березанської ОТГ сьогодні з’ясовували ресурсну базу надання культурних послуг; наявність стратегії розвитку культури; загальний стан та наявність окремих творчих колективів. Тобто вивчали і давали об’єктивну оцінку розвитку культури з погляду фахівців культури. Це дасть можливість визначити нагальні культурні потреби населення Березанської громади в умовах сучасного сьогодення задля визначення напрямку, в якому рухатись далі.

Участь у роботі фокус-групи взяв селищний голова Валерій Хоміцький, перший заступник селищного голови Ірина Компанієнко, начальник відділу ОКМС селищної ради Анастасія Смоляк та працівники культурної сфери Березанської ОТГ.

Довідково: національний проєкт «Культура проти «ейджизму» запроваджено Українським культурним фондом та громадським об’єднанням «Інститут соціальної політики регіону» й розпочато в Запорізькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Харківській та Хмельницькій областях, які охоплять 15 ОТГ.

На Миколаївщині для участі в проєкті було відібрано три органи місцевого самоврядування – Баштанську міську, Березанську селищну і Мостівську сільську ради як найактивніших громад-учасниць у проведенні першого етапу дослідження – збору он-лайн анкет серед фахівців, працівників та представників сфери культури. Це було відзначено організаторами проєкту і дано високу оцінку.