Миколаївська область, Березанський район

Малахівськи сільський будинок культури має оновлені фасад, поріг і майданчик перед центральним входом

Дата: 10.09.2020 15:37

Завершено поточний ремонт порогу Малахівського сільського будинку культури, що передбачав облаштування її кахелем. Для проведення вищезазначених робіт на сесії Березанської селищної ради від 03.08.2020 було виділено 18 601 грн.

Ремонт сходів став завершальним акордом усіх ремонтних робіт сільського закладу культури, що проводився згідно з планом соцiально-економiчного розвитку Березанської селищної ради на 2018-2020 роки.

Нагадаємо, що у липні поточного року було зроблено капітальний ремонт фасаду та майданчику перед центральним входом до Будинку культури та встановлено нові лавки.