Березанська ОТГ: відбувся міжрайонний регіональний семінар-навчання голів районних, міських, первинних організацій Профспілки на тему «Позиція Профспілки – захищати соціально-трудові права»

Дата: 10.09.2020 16:54

10.09.2020 на базі Березанського селищного будинку культури відбувся міжрайонний регіональний семінар-навчання голів районних, міських, первинних організацій Профспілки на тему «Позиція Профспілки – захищати соціально-трудові права».

Даний захід проходив у формі інтерактивного семінару на засадах компетентнісного підходу, під час якого учасники мали можливість підвищити свою  профспілкову компетентність; обговорити фахові  інструментарії голови профспілкового комітету з питань соціально-трудового захисту працівників; ознайомитися з сучасними формами роботи голови  первинної профспілкової організації закладу освіти з соціально-правових питань; удосконалити знання щодо умов оплати праці, запровадження та розміру премій, винагород та інших заохочувальних виплат працівникам освіти; взяти участь в опрацюванні дискусійних профспілкових завдань та тестів з питань трудового законодавства; поставити актуальні запитання  профспілковим фахівцям та отримати відповіді на них.

Фото без опису Фото без опису

В роботі семінару взяли участь:  голови районних, міських  та первинних організацій Профспілки працівників освіти Березанського району, а також працівники апарату обкому Профспілки Галина Максимова та Юлія Дементьєва, голова Миколаївської районної організації Профспілки Валентина Коганова, голова Очаківської районної організації Профспілки Наталя Загребельна, голови профкомів Чорноморського ЗЗСО та ОТГ,  голова профкому Рівненського ЗЗСО Чорноморської ОТГ.

Учасників семінару вітала перший заступник Березанського селищного голови Ірина Компанієнко.

Організатор і ведуча семінару – голова Березанської районної організації Профспілки Тетяна Локтіонова.

Фото без опису Фото без опису

Програма семінару-навчання (завантажити)

Матеріали до міжрайонного (кущового) семінару – навчання голів районних, міських, первинних організацій Профспілки на тему: «Позиція Профспілки – захищати соціально- трудові права» (завантажити)

Наталия
2020-09-11 18:15:38

Семінар пройшов дуже активно, вирішувались і розглядалися важливі питання, які стосувалися різних аспектів роботи працівників школи, заохочення, оплата праці, нарахування матеріальної допомоги на оздоровлення, заключення договору з працівниками пенсійного віку та багато іншого.