Миколаївська область, Березанський район

До уваги власників тварин!

Дата: 14.09.2020 08:06

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання листа Головного управління № Вн-14.4.3/3599/20 від 14.08.2020, з метою інформування власників тварин про обов’язковість ідентифікації та реєстрації тварин, повідомляє, що у відповідності до рішення Уряду діє Постанова Кабінету Міністрів України № 632 від 22.07.2020р. «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», якою затверджується Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів соціальної допомоги.

Так, п. 11 Порядку схваленої постанови передбачено, що доходи від реалізації молока та молочної сировини, а також продукції тваринництва враховуються у розмірі 30% нарахованих сум. Це означає, що лише 30% вартості проданої тваринницької продукції буде оподатковуватись, що дасть змогу особистим селянським господарствам потенційно отримати житлові субсидії.

Зі змістом постанови Кабінету Міністрів України № 632 від 22.07.2020  можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/632-2020-%D0%BF#Text

Березанське міжрайонне управління Держпродспоживслужби