Миколаївська область, Миколаївський район

Миколаївська мобільна група надала соціально-психологічну допомогу двум березанським учасникам АТО/ООС

Дата: 17.09.2020 14:18

17.09.2020 до Березанської селищної ради, згідно зі спільним планом заходів, прибула Миколаївська мобільна бригада соціально-психологічної допомоги по роботі з ветеранами АТО/ООС та членами їх родин № 52  у складі координатора Марини Кручинової та ветерана АТО Вячеслава Поздняка.

Бригада зустрілася з ветеранами АТО Павлом Челеєм та Вадимом Казаріним, надала їм та членам їх родини соціально-психологічну підтримку, а також спільноз працівниками відділу соціальної допомоги селищної ради визначила першочергові нагальні проблеми.

Так, зокрема, Павлу Челею, який став інвалідом I групи, необхідно збудувати пандус до його помешкання.

Березанська селищна рада вже два роки тісно співпрацює з даною мобільною бригадою, яка надавала різного характеру допомоги мешканцям Василівського, Калинівського і Лиманівського старостатів та смт Березанка.