Визначено переможця конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної форми власності з метою їх подальшого продажу!

Дата: 15.09.2020 11:45

15.09.2020 Березанською селищною радою було проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної форми власності з метою її подальшого продажу:

• земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: смт Березанка, вул. Новосельська, 7Б в межах території Березанської селищної ради  Березанського району Миколаївської області, кадастровий номер: 4820955100:21:027:0014, площею 0,0592 га з цільовим призначенням   для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  (код КВЦПЗ – 11.02);
  • земельна ділянка несільськогосподарського призначення, розташована за адресою: смт Березанка, вул. Перемоги, 1А в межах території Березанської селищної ради  Березанського району Миколаївської області, кадастровий номер: 4820955100:21:031:0010, площею 0,03300 га з цільовим призначенням   для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  (код КВЦПЗ – 11.02).

Конкурсна пропозиція надійшла від трьох суб’єктів оціночної діяльності, серед яких визначено переможця ФОП Тарновську Р.В. Відповідно до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна», затвердженого рішенням Березанської селищної ради від 23.03.2017 року № 15  зі змінами, затвердженими рішенням Березанської селищної ради від 26.02.2020 року № 26 та від 16.07.2020 № 14 основними критеріями визначення переможця було: найменша ціна та найкоротший термін виконання робіт.