Привітання селищного голови з Днем партизанської слави

Дата: 22.09.2020 08:05

Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.
Плине час, однак пам’ять про зроблене партизанами та підпільниками у часи страшної війни XX століття житиме вічно. Їхній подвиг назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.

Історія воєн не знає жодного прикладу, коли народний рух опору досягав такого розмаху, організованості та ефективності, адже партизанський і підпільний рух в Україні за своїм значенням і масовістю став, по суті, другим фронтом у глибокому тилу ворога.

Сердечне спасибі сивочолим ветеранам за право жити у вільній країні, виховувати дітей, будувати нові перспективи. Зичимо кожній родині здоров’я, достатку, щастя і головне – мирного неба над головою!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.