Розпочалась благодійна акція «Можеш – поклади, потребуєш - візьми»

Дата: 23.09.2020 14:29

Березанська селищна рада до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана започаткувала з 22.09 по 22.10.2020 благодійну акцію «Можеш – поклади, потребуєш – візьми!». Мета акції - привернути увагу населення громади, підприємців, керівників усіх рівнів до проблем людей похилого віку, одиноких та людей з інвалідністю.

До благодійної акції вже долучилися приватні підприємці Тетяна Половець та Наталія Яцюх, які створили у власних магазинах «благодійну поличку» з необхідними товарами для літніх людей, котрі можуть безкоштовно ними скористатися.

Фото без опису Фото без опису

«Благодійна поличка» дає можливість будь-якому покупцеві цих магазинів придбати товар і поставити його на поличку в якості безоплатної допомоги тим, хто сьогодні найбільше цього потребує.

Запрошуємо усіх підприємців, мешканців Березанської громади взяти участь у цій благородній справі. Маємо велику надію і сподівання на те, що «благодійні полички» приживуться в нашій громаді й стануть повсякденною необхідністю усіх магазинів Березанської об’єднаної територіальної громади.