Рішення чергової XXXVI сесії VII скликання від 23.09.2020

Дата: 23.09.2020 15:15

Список депутатів та Результати поіменного голосування

Протокол засідання від 23.09.2020 № 36 (I частина)

Протокол засідання від 23.09.2020 № 36 (II частина)

Рішення № 1 "Про  внесення змін до  селищного бюджету Березанської  селищної  ради на  2020 рік"

Рішення № 2 "Про роботу сектору ЖКГ та благоустрою Березанської селищної ради за 2019-2020 роки"

Рішення № 3 "Про внесення змін  до штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради  по КПКВК 0111010 «Надання дошкільної освіти»

Рішення № 4 "Про внесення змін  до штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спортуБерезанської селищної ради  по КПКВК 0111020 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (у тому числі з дошкільними підрозділами (відділеннями, групами))»

Рішення № 5 "Про внесення змін до   штатного розпису Березанської селищної ради на 2020 рік"

Рішення № 6 "Про внесення змін до   штатного розпису по КПКВК 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів»  на 2020 рік"

Рішення № 7 "Про затвердження  штатного розпису по КПКВК 0113241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» Березанської селищної ради"

Рішення № 8 "Про внесення змін до  додатків 1, 5, 7 Програми розвитку, використання та охорони земель на території Березанської  селищної ради на період 2020-2023 років"

Рішення № 9 "Про виготовлення ХМL-файлів окружних меж адміністративно-територіальних одиниць"

Рішення № 10 "Про затвердження Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність"

Рішення № 11 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 12 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Рішення № 13 "Про передачу земельної ділянки у власність громадянину  України"

Рішення № 14 "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Рішення № 15 "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Рішення № 16 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки"

Рішення № 17 "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 18 "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"