Круглий стіл «Освіта у Березанській громаді: стан та перспективи»

Дата: 24.09.2020 14:33

24.09.2020 в приміщенні Березанської селищної ради  відбувся обласний круглий стіл «Освіта у Березанській громаді: стан та перспективи», що проводиться в рамках проєкту  «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО Березань» та Миколаєвським центром БВПД.

За участі експертки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяни Золотухіної обговорювали стан та перспективи освіти у Березанській ОТГ та 5-ти сільських радах, що приєднуються. Як зменшити або запобігти ризикам освітньої реформи в місцевих громадах. Визначили причини проблеми та рецепти її вирішення.

Участь у заході взяли очільник Березанської громади Валерій Хоміцький, начальник відділу ОКМС селищної ради Анастасія Смоляк, заступник голови райради Олексій Сидорчук, директори навчальних закладів Березанської громади, представники ГО «ЕКО Березань» та Миколаєвського центру БВПД, громадськості та 5-ти сільських рад, що приєднуються.

#ГромадськаПрефектура.