В Миколаївській області набув чинності новий розподіл рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Дата: 28.09.2020 13:03

Сьогодні, 28 вересня, згідно з рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 вересня 2020 року, в Миколаївській області набув чинності новий розподіл рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки встановлено на території м. Миколаєва, м. Вознесенська, Вітовського, Вознесенського, Казанківського та Миколаївського районів області.

«Жовта зона»:

?? у громадських будівлях та транспорті: маска або респіратор;

?? проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;

?? кінотеатри із заповненістю на 50%;

?? перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць;

?? забороняється відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

?? забороняється діяльність хостелів;

?? забороняється робота після 24-ої та до 7-ої години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Нагадаємо, що такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.