Миколаївська область, Березанський район

Березанський селищний голова привітав працівників районної бібліотеки з професійним святом

Дата: 29.09.2020 15:22

29.09.2020 в Березанській центральній районній бібліотеці відбувся святковий захід до Дня бібліотек у формі бібліотечного сутінкового паті «Бібліотекар-2020».

Бібліотекарів централізованої бібліотечної системи району та ветеранів цієї сфери, які були присутні на заході, вітали Березанський селищний голова Валерій Хоміцький, заступник голови райдержадміністрації Володимир Погадаєв, радник голови районної ради Михайло Галаєв, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Булат та директор ЦБС Євгенія Туманова.

На святі відзначили нагородами різних рівнів кращих бібліотекарів, а також було вручено відданим своїй справі бібліотекарям премію «Бібліотріумф», яку започаткували в нинішньому році.

Бібліотекарям та гостям свята звучали музичні вітання від Лариси Діденко, Валентини Волкової, Яни Карапірі, Нікіти Губернаторова, Мілени Безнисько та авторський вірш від Алли Голокоз.