Вітання Березанського селищного голови до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 01.10.2020 08:35

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління Березанської громади!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям селища за вклад в розвиток громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Ви достойно виховували дітей, добросовісно працювали на благо держави, а сьогодні передаєте свій досвід внукам та правнукам. Ви завжди вірили в кращі часи і вчили цьому нас. Приємно, що багато хто із Вас веде активний спосіб життя. Ви берете участь у житті громади, в патріотичному вихованні молоді, займаєтесь мистецтвом та творчістю, є членами громадських організацій.

В цей день я низько схиляю перед Вами голову. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров`я Вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.