МІСЦЕВІ ВИБОРИ-2020: зареєстровано кандидатів на посаду селищного голови  та визначено кандидатів в депутати Березанської селищної ради VIII скликання

Дата: 30.09.2020 13:04

Згідно з постановою Березанської територіальної виборчої комісії від 28.09.2020 № 13, на посаду селищного голови перших виборів депутатів місцевих та сільських, селищних, міських голів зареєстровано три кандидати:

-Бондар Світлана Анатоліївна, народилася 30 березня 1963 року, проживає в смт Березанка, самовисуванець, член партії ВО «Батьківщина», судимість відсутня.

-Токар Сергій Анатолійович, народився 02 лютого 1978 року, проживає в смт Березанка, безпартійний, судимість відсутня.

-Хоміцький Валерій Альбінович, народився 25 червня 1974 року, проживає в смт Березанка, безпартійний, судимість відсутня.

Березанська територіальна виборча комісія Миколаївського району сформувала списки кандидатів в депутати Березанської селищної ради VIII скликання, які включено до Єдиного виборчого списку в розрізі політичних партій.

Постанова про реєстрацію кандидатів на посаду селищного голови та списки кандидатів в депутати оприлюднено на сайті Березанської громади в розділі «Місцеві вибори-2020». Ознайомитися зі списками можна за посиланням https://berezanska-gromada.gov.ua/miscevi-vibori2020-14-33-09-25-09-2020/.